ELEMENTY NIERDZEWNE – PROMOCJE

Wciąż doskonalimy naszą ofertę, wzbogacając ją o najnowocześniejsze rozwiązania techniczne i materiałowe, które udostępniamy naszym klientom w bardzo okazyjnych cenach. Produkujemy elementy nierdzewne do balustrad oraz mechanizmy wykorzystywane w bramach przesuwnych jako układy napędowe.

Elementy nierdzewne do balustrad

Gwarancją technicznej niezawodności dostarczanych przez nas systemów ogrodzeniowych i balustrad stalowych są wykorzystywane podczas montażu nierdzewne elementy: złącza i podkładki. Elementy nierdzewne montowane są w punktach narażonych na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych, środków chemicznych, nadmierne ścieranie lub obciążenie, jak również w miejscach, które jako pierwsze, pomimo zastosowanych środków konserwujących, ulegają korozji.

[Zobacz]

Comfort 850/851


Wykorzystywane przez nas systemy napędowe to połączenie elegancji, dyskrecji i niezawodności. Aluminiowa obudowa sprawia, że są całkowicie niewidoczne oraz idealnie dopasowane do otoczenia. Cicha i bezawaryjna praca dodatkowo zwiększa komfort użytkowania bram przesuwnych. Każdy napęd wyposażony jest w akumulator, który uruchamia się automatycznie w razie jakichkolwiek problemów z tradycyjnym zasilaniem.